khamenei.ir
محل تبلیغ شما
شماره مطلب: 17958
1395-10-05 15:06
رئیس شبکه دامپزشکی نهبندان خبر داد
صدور کد رهگیری دامپزشکی برای 85 خودرو در نهبندان
رئیس شبکه دامپزشکی نهبندان گفت: در راستای نظارت دامپزشکی بر شرایط بهداشتی خوردوهای حمل فرآورده های خام دامی، از ابتدای سال جاری برای بیش از 85 خودرو کد رهگیری صادر شده است.

به گزارش نهبندان خبر،محمد راه انجام،رئیس شبکه دامپزشکی نهبندان گفت: صدور گواهی بهداشتی حمل الکترونیکی از طریق سامانه یکپارچه قرنطینه و کد رهگیری برای خودروهای حامل دام وفراورده های خام دامی ،در شهرستان نهبندان از الزامات و ضروریات خودورهای متقاضی فعالیت در امور حمل و نقل انواع دام و طیور و فرآورده های خام دامی است.

 

رئیس شبکه دامپزشکی نهبندان تصریح کرد: در راستای نظارت دامپزشکی بر شرایط بهداشتی خوردوهای حمل فرآورده های خام دامی، کارشناسان واحد نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی شبکه دامپزشکی شهرستان در 9ماه امسال 85 خودرو را بازدید فنی و بهداشتی انجام داده و برای خودروهایی که دارای شرایط مناسب بودند کد رهگیری صادر کردند.

 

راه انجام تاکید کرد هر مجوزی که برای دام و فراورده ه های دامی صادر می شود با سامانه برخط سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای مرتبط شده است و در نتیجه قبل از صدور بارنامه اخذ مجوز دامپزشکی ضروری خواهد بود

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین

پربازدیدترین خبرها